aban.it

Mnoho funkcionality v jediné krabičce ..

NAS (Network Attached Storage) je zařízení, které poskytuje místo připojené k síti, do kterého můžete ukládat svoje exponenciálně rostoucí objemy dat, ať už doma nebo ve firmě. Zařízení Synology NAS jde ještě dále a umožňuje vytvořit privátní cloud určený k bezplatnému a bezpečnému ukládání, používání, zálohování a sdílení všech vašich souborů.

Co může zařízení Synology NAS udělat pro Vaši firmu?

Chránit firemní data před útoky ransomwarem

Zařízení Synology NAS můžete nasadit jako zabezpečené úložiště souborů s efektivní možností zálohování a technologií pořizování snímků, které umožňují obnovit předchozí verzi souborů v případě útoku ransomwarem nebo jejich neúmyslného odstranění.

*Co je to ransomware? Ransomware je škodlivý software (malware), který data zašifruje a znemožní k nim přístup. Tento malware také obsahuje hrozby útočníka, že data v případě nezaplacení odstraní, prodá nebo zveřejní. Existuje několik typů ransomwaru, například šifrovací malware, locker, scareware a doxware.

Chránit firemní koncové body a infrastrukturu

Výkonná sada Active Backup Suite umožňuje zajistit provoz firemních počítačů, fyzických serverů, virtuálních počítačů a aplikací SaaS bez výpadků. Vlastní plánování úloh zálohování, které lze snadno spravovat i s omezeným počtem pracovníků IT, zjednoduší plán ochrany vašich firemních dat.

Zvýšit produktivitu firmy prostřednictvím nástrojů pro spolupráci

Lokální sada nástrojů pro spolupráci, do které patří privátní poštovní server, aplikace pro zasílání okamžitých zpráv a sada online kancelářských nástrojů pro souběžnou práci na dokumentech, tabulkách a snímcích, vzájemně propojuje týmy bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Zajistit fyzické zabezpečení prostorů firmy

Komplexní a intuitivní řešení sledování umožňuje chránit fyzický majetek bez ohledu na velikost vašeho areálu. Služba Surveillance Station poskytuje statistiky a výstrahy v reálném čase, umožňuje práci s celou řadou IP kamer a modulů I/O a lze ji spravovat na dálku.

Automatická synchronizace a sdílení souborů napříč kancelářemi

Jelikož se hybridní a vzdálené týmy stávají novým standardem, může být efektivní spolupráce a zajištění aktuálnosti souborů stále větším problémem. Řešení pro sdílení souborů mezi kancelářemi společnosti Synology umožňují plynule synchronizovat data mezi více servery a zajistit tak neustálý přístup k nejnovějším verzím souborů.

Bezproblémová integrace hlavních virtualizačních platforem

Využitím zařízení Synology NAS jako úložiště virtuálních počítačů můžete zrychlit virtuální pracovní zátěže. Systémy Synology lze snadno integrovat s běžnými virtualizačními platformami a tato skutečnost pomáhá firmám zjednodušit zřizování a údržbu úložiště.